Корпоративний сайт для компанії
WINDROSE

WINDROSE.AERO

WINDROSE AERO

Деталі

Корпоративний сайт розроблено з використанням кращих практик дизайну та користувацького інтерфейсу (UI/UX) щоб забезпечити простий, зрозумілий досвід для користувачів в той-же час створивши виразний та легко впізнаваний стиль.

Система пошуку рейсів

Систему пошуку рейсів було розроблено з ціллю створити максимально зрозумілий та швидкий шлях для користувачів перейти до бронювання потрібного їм квитка, навіть для користувачів, які купують квитки самостійно вперше.

Київ — Одеса — Київ

Розклад

Сторінка розкладу дозволяє користувачам легко продивитись всі доступні напрямки, часи вильоту та прильоту а також в режимі реального часту відслідкувати статус рейсу, який їх цікавить.

Поширені питання

На запит замовника було розроблено модуль, що дозволяє користувачам легко й швидко знайти відповіді на найбільш розповсюдженні питання, що виникають у подорожуючий.

Інтерактивна карта
польотів

Зручний і наглядний спосіб відображення існуючих напрямків, за якими авіакомпанія виконує рейси. Користувач може моментально побачити всі доступні йому напрямки перельотів.

3D визуализация

SMARTPOINT виконує 3D візуалізацію на замовлення клієнта, для створення унікальних та легко пізнаваних елементів дизайну.

Please correct the form